Tükendi
V913
fonksiyon: ileri ve geri, yukarı ve aşağı, sola ve sağa, sola ve sağa yana doğru ucuş 
Ürün boyutu: 69 * 11 * 20cm 
renk kutusu boyutu: 14.5 * 90 * 25.5cm 
Bir kartonda 6pcs 
Karton boyutu: 93 * 44 * 53cm 
. G.W / N.W: 15/14KGS 
Pil: 7.4V1500Mah Li-po 
Verici için pil: 6adet * 1.5V AA (dahil değildir) 
Uçuş süresi: 8minsControl mesafe :100-150 metre 
LCD ekran ile Verici 
Sertifikalar: EN71, 6P, RoHS, EN60825, EN62115, EMC, Kadmiyum, FCC, ASTM 
Ucuz fiyat, iyi kalite. 
Paket içerir: 
1 x WL Toys V913 4CH 2.4Ghz RTF Helikopter 
LCD Ekran 1 x Verici 
1 x Çift Ana Testere Yedek 
1 x Yedek Kuyruk Rotor Blade 
1 x Şarj 
1 x Li-Po Batarya 
1 x Kullanım Kılavuzu
WL Toys V911 & V929 , benim başarılı değerlendirmeden sonra TMart gelenaynı adam beni tekrar aradı. Bu sefer banaWLToys 913 Büyük Ölçekli 4CH FP Heli gözden geçirmek istedim . Tabii ki, evet dedim ! Yine !

Paket 5 günde USPS Express Mail yoluyla iyi durumda geldi ; Onların N. Brunswick , New Jersey depodan sevk . Bu depodan benim yorumlanan V911 da 5 gün geldi ; Çin Air Mail bekleyen kesinlikle daha iyidir .

Yorum Heli sağlamak için TMart de Alizee sayesinde ; ve , her zaman olduğu gibi , sadece dürüst bir inceleme için soruyorum.


1 )Kutuda neler var?

Box : sadece benim V911 gibi Perakende paketleme , AliExpress benim siparişleri gibi düz jenerik kahverengi kutusunda sevk değil . Paket çift kutulu geldi vedış kutu üzerinde dings bir dizi vardı , ama içindekutu yarasız geldi . Hayır nakliye çıkartmaları üzerine bütün ; hediye için hazır :Tam OEM Perakende pencere kutu ambalaj TMart gemileri , düz kahverengi kutusuna sonra gemi yakuyruk sökmeye ya da büyük boy paket nakliye maliyetlerinde tasarruf içinpencere kutusu kısmak birçok diğer online satıcılardan farklı . BU BOX BÜYÜK IS ! Bu benim Çift At 9118 dankutusu olarakaynı boyutta ; aynı zamanda gibi parlak ve mümkün olduğunca çekici Alışveriş Merkezi Kiosk & Mağaza raf satış yerine, uygunV911 gibi bir taşıma çantası olarak kullanılmak üzere bir kalıp insert ile yapılandırılmış olması amaçlanmıştır standart perakende ambalaj olduğunu. Peki, her şey olamaz . TMart 124 $ şu anda bunları listeleme ve ABD Atölyesi'nden nakliye :


http://tinyurl.com/V913-TMart

Kit de yer aldı :

1500mAh 7.4V LiPo Pil ile V913 Helikopter Yüklü
Verici ( 4 adet AA pil kullanır ; Dahil Değildir )
Yedek Ana Blades Pair
Yedek Kuyruk Rotor
Helikopter Pil Şarj Cihazı
Lipo Şarj AC Power Pack
AC Power Pack için Europlug AC Adaptörü ABD
Çin veartık tanıdık Chinglish lehçesinde yazılmış Kılavuzu

Benim son inceleme gibi , ben yaptımilk şey, benim teknik devrelerde başladı iken şarj etmek içinpil koymak oldu ; tamLiPo pili şarj etmek için bir saatten biraz daha az sürdü. Ben çok kötü değildi düşündüm , ama açıkça kısmi bir ücret ile birlikte ; sonraki şarj döngüsü neredeysedakika ,kılavuzda belirtilentam 90 dakika sürdü .Kırmızı LED güç olmadığını gösterir ; yeşil LED pil takılı ve şarj gösterir . Yeşil LED söndüğünde , paketi tahsil edilir .2 ) Giriş

V913V912 V911 & içinbüyük kardeşi ; mekanik tasarımı sadeceWL Oyuncak firmware maçlar modifiye servo yönlendirme ileÇift At / Shuang Ma 9117 dayanmaktadır . Benim V911 ve benim DH9118 bağladım ve gerçekten büyük bir bebek varmış gibi görünüyor .

V913V911 microheli ailesinin herhangi ziyade büyük ölçekli Oyuncak helikopterÇift At ailesi ile pek çok ortak daha var ; bunun orta kardeşiV912250 ölçekli DH 9116 dayalı olarak bu , mantıklı .
Aile Portre

Hepimiz buradatünek kuralları kim olduğunu biliyorum ... Barajı skippy ! Soldakiküçük banty horoz !V913 hala büyük; Yaklaşık 400 ölçekli vebıçaklar tam bile aşağıdöküm işaretleri benim DH 9118 üzerinde olanlar aynıdır . Dostum, biraz hava taşırım ! Ben bir 700 - boyut modeli yapmakgün korku ; muhtemelen gibi güç fırçasız olacak ve ses olacak bir turbo pterodactyl avını üzerinde aşağıya iniyor .


Bu işbirliği bir iş sözleşmesi veya iş edinme sonucu olup olmadığını bilmiyorum ; ama çok daha heyecan verici ürünler, her iki şirket içinufukta olduğunu göstermektedir yok! WL Oyuncaklarilk küçük Corter V911s beri Oyuncak ve Hobi Sınıf Sınıf helis arasındakisatırlar bulanıklık ,zarf bastırıyor , ardındanV9x9 çekerler ve V922 CP Flybarless MicroHeli ; Bizeileride zevk için Shuang Mabüyük ölçekli üretim kahramanlık ekleyerek çok daha uygun ve daha büyük modelleri anlamına gelebilir !Ben bütün kendi stunts yapmak !


Bu helikopter , bir kenarabariz Shuang Ma etkisinden ,büyük helikopter pazarınaV911 ve lüks o parlak performansını almak için başka ( ve çoğunlukla başarılı ) bir girişimdir . O hala bir " Oyuncak " helikopter , bu yüzden performans " Hobby " notu helikopterler gibiaynı olacak değil ; sonra tekrar , nefiyattır.Motor hala dengeli dönme kitle tutmak yardımcı olmak içinana mil ön plana monte edilir; kafaservosanakart yerleşikmainshaft yerine kıç taşındı sadece ,aynı 45 ° ofset flybar kullanır .

Şimdi PivotV911 tekli katı " pervane " karşıt olarak gerçek bir heli gibi ana bıçaklar . Bu şey yapmadılar eğer tehlikeli olacağını büyük ve yeterince ağır !Canopyorijinal V911 ve spor benzer bir kırmızı / siyah / sarı boya düzeni olduğu gibiaynı uber - sağlam kara " Tupperware " plastikten yapılmış ; olarakbıçaklar yapın .MainBoard / RXmevcut V912 ve DH 9116/9117 modülleri aynı görünür ; güç anahtarı / OffESC / BEC kısmı , ana motor akımı tamamen elektronik olarak devreye On döner. Budahil LiPo pil takılı değilken kullanımda olması gerektiğini anlamına gelir; Tabii hepimiz BİZ ,helikopterle bir LiPo pili saklamak veya şarj etmek daha iyi değil mi?

Ana motor nesiller için küçük RC uçak güç olmuştur Özlü / fırçalanmış 380 can- tarzı ; biz oldukça sert çalışıyoruz , bu yüzden uzakalüminyum çerçeve üyelerineısı fitil yardımcı olmak için bazı biçimli alüminyum parantez ekledik . Ben onun iş yapmak yardımcı olmak içinısı emici bileşik ekledi. Ben depil vekayış içinVelcro'yu ekledi; Benuçağın IN Lipos şarj etmek istiyorum ETMEYİN .Kuyruk motoru vites küçültme ve kendi başına bir heatsink ile 12-24 fırçalanmış can motordur ; boy kuyruk rotor ihtiyacı ! Evet, ben de burada ısı emici bileşik ekledi.Güçküçük kırmızı JST fişi ile oldukça genel 7.4V 2S/1500mAH LiPo batarya tarafından sağlanır; yaklaşık 7-8 dakika uçuş süresi sunar . Üretici bu ücretleri isehelikopter soğumasına izin önerir ; Ben daha önce de belirtildiği gibi , bu sürece 90 dakika sürebilir . Bu pil standart güç ve denge fişler ile standart bir LiPo olduğu gibi, bir " Hobi Sınıf " LiPo şarj cihazı ile şarj edilebilir. Bunlar genelliklehelikopter ile birliktebirinin yarısından daha azsüre içindepili şarj edecektir ; Bazı kadar hızlı olarak 30 dakika. Hala soğuma bol zaman var .

3 ) Flying

Onun anne hemV913 sergiler uçuş davranış; nedeniyle geniş kütlesi ve kasıtlı olarak büyük boyutlu flybar için 9.118 eş eksenli benzer stabilite asılı gelmiştir. O kadar hızlı değil ise en iyi " hareketli ama iyi huylu " olarak karakterize edilebilir küçük kardeşiV911 , bulunuyor , ne9118 gibi " kereste " yapar .

Bu, hızlı ve boyutu ve ağırlığı için çevik ; Ben oldukça güzelspor salonu çevresinde atmak başardı , ve "Yüksek" olarak ayarlanmışoranları ile 5-7 MPH rüzgarlar dışarıda bazı hafif rüzgar sörfü yapmak bile mümkün . Ben"düşük oranları " oldukça fazla işe yaramaz , hatta kapalı (tabii kiaileninShaung Ma taraftan kalıtsal bir özellik) benservo kollarındadıştaki deliklereservo bağlantıları taşındı kadar buldum; Buüretici tarafından önerilen veya onaylanan bir yapılandırma ve erken servo veya çalkantı başarısızlıkla sonuçlanabilir OLABİLİR.

Söyledi ; bu şekilde kurmak , ben önce uçtumÇift At ürünlerin hepsinden daha genel olarak çok daha duyarlı bulundu ; oranlarının yüksek hızla hareket alacak iken düşük oranlar yavaş devreleri iç mekan için gayet iyi .

Liftoff , kendi küçük kuzenleri olduğu gibi , en hızlı bir şekilde yapılır ; Zemin etkisi nedeniylerotor diskinden propwash büyük miktarlarda ÇOK düşmanca. Yükseklik 4 metre kadar üzerinde bir kez kendi rüzgar kendisini dövdüğünü durur ve bir güzel, pürüzsüz bir hover girer ; dümen girişleri net, ve sürüklenme az.

Zaman sabit bir vurgulu olarakV911 gibi ,her zamanki " sağ yalın " telaffuz edilir ; AyrıcaV911 gibi , bir genellikle sadece dümenkalan pil % 10 civarında aldığında Döşeme ayarlamak gerekiyor . Ben bu benim son tur yapmak ve onu içeri getirmek için zamanı bir göstergesi olarak bu almak

Buortasına düşerse nerede kullanım , ancak, ; hızlı ve iyi huylu , ama kesin değildir . V911 elleçleme net ve sıkı ise ,V913 tüm güç ve propwash olduğunu ; kolaycaV911 ile gerçekleştirilir 1 metrelik meydanda hassas inişV913 ile sabır ve gaz yönetimi bir sürü gerektirir .

Bankacılık iyi seviyesinden yaklaşık 30-35 ° 'ye kadar , sonraflybar GERÇEKTEN seni mücadele başlar kolları döner ; zor dümen girişten " ribaund " gibi ters yönde yanal sürüklenme eğilimi vardır ve piruet dümen giriş yönüne bağlı olarak dikkatli bir gaz yönetimi gerektirir. Bu davranışlar şimdiye kadar herhangi bir " Half- pipe" manevraları veya kuyruk - sürgülü yapıyor beni engelledi ; Ben belki daha fazla , buna devam ederseniz ben yarım - boru gidiyor ° iyi bir 30x30 alabilirsiniz düşünüyorum . Benyukarıdaki davranış beni hiç kuyruk slayt sağlayacak emin değilim .

[ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=kwhJVtAGHV8 [ / youtube ]

İşte ben bunu aldıktan sonraheli ile benim ilk paketi video bulunuyor ; Ben o yüzden bazı video çekimi olabilir benim dostum Brook için teslim bir ya da iki dakika boyunca uçtu . O gerçekten kullanıcı dostu ve kararlı doğrudışarı kutusunun nasıl etkilendi , bir T - REX 450 Clone CCPM onun için " herzaman uçan beyaz boğum " idi " Gerçek Heli " ile yaptığı önceki deneyimlere karşı gibi hiç eğlenceli nedeniylestres .


[ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=u75rLgK5vEs [ / youtube ],V912 ve V913 ile birliktegeçmişin" Oyuncak Heli " Oyun -Controller tarzı vericilerinden gelen bu büyük modelleri mesafe bir bir girişimdiruzaktan kumanda daha büyük ve spor bir daha " Gerçek - Radyo " bakmak ve hissediyorum . Bu sadece büyük bir önceki vericileri benzer bir LCD ekrana sahip veön düğmeleri bir dizi , sadece bir tanesi şu anda işlevsel :sağasola sopadümen takas .Bu , yaylar ve kamlar ustaca bir mekanizma ile birlikte ,kullanıcı Mode 1 , 2 , 3 seçmek için izin , (Güç anahtarı ve gerçek bir metal NeckStrap deliği arasında ) ikinci sürgü sola sopa sağa Gaz kontrol geçiş yapmanızı sağlar hiçTX açmadan 4 sopa yapılandırmaları için & .Diğer ön panel düğmeleri gibi - henüz yayınlanmamış modellerde diğer fonksiyonları sağlamak olduğu tahmin ediliyor ; Onlar aktif anahtarları ve devre ile doldurulur olsa .İçinde , bunlar gerçek , ayrı yataklara ve dijital düzeltir özellikleri bir daha " Gerçek Radyo " tasarımı ile" tek bir PC Kurulu " tasarım yerine ettik .

Ben daha önce de belirtildiği gibiTX Yüksek & Düşük fiyatla vardır; BuLH omuz düğmesi ile toggled vardır . TX de önceki sürümlerinde olduğu gibi bir RH omuz düğmesi var ; V913 üzerinde , bir anlık " hızlandırın " ya da " Turbo " mod olarak çalışır ; yaklaşık % 20 daha fazla maksimum iki servolara atmak ve "kısaltıcı " buna göretüm ölçek ekleyerek . Herhangi bir D / R veya ilgili Expo orada görünmüyor . V959 QuadCopter üzerindeki buışıkları ON ve OFF değiştirir , ama " çevir " modunu etkinleştirin DEĞİLDİR . V911 üzerinde bukuyruk rotor dramatik bir saat pirouette neden TAM ON hızlandırmak neden olur . Bu zaman olduğu gibi , benim V959 ile testdiğer ön panel düğmelerinden herhangi ek işlevsellik açıklamamıştır.


4 ) Dayanıklılık

Ben bir pilot olarak düşünün ne olur hiçbir şekilde duyuyorum daha önce söylediğim gibi . Ben bir hardcore sopa banger değilim, artık yeterince hızlı beladançok zaman kendimi almak . Kısacası , ben ÇOK çökmesine . Bu helikopter çok iyi tutanaile geleneğini devam yapar ; kenara duvarlar , beton zeminler ,evin tarafı ile etkisini hayatta özellikle kaba bir kazadan sonra banjaxxed var ve hattauçurtma yiyen ağaç tarafından bir kaç kez yakalandım ve hepsi bazı çizilmeye daha fazla olan , kurtarma hayatta bir servo bıçaklar ve kanopi . Ben henüz ( ahşap darbeler) , err ... günlük kötüye bir hafta sonra uçuşlarını başka bir şey değiştirmek zorunda değil . Zaman zamanFlybar durdurmak ve düzeltmek zorunda için değilse :

[ youtube ] http://www.youtube.com/watch?v=Gj7qMEIDbYw [ / youtube ]

Ben oradaV911 ve V929arasında değerlendirirsiniz. Olduğu gibi, ben büyük zaaflarkızak ve ana bıçaklar olan ,V911 ya da biraz aşağıda değerlendirirsiniz .


5) Özeti

Benönümüzdeki hafta ya da iki bu helikopterdir bir daha tam bir teknik devrelerde eklemek planlıyorum ; Ben şimdi içinfişi çekin olacak ve daha sonra tekrar bu yorumu yayınlanmıştır almak gerekir .

Artıları :
1 ) Güzel ve büyük ; Daha gerçek bir heli gibi hissediyor .
V911 gibi uçmak 2 ) Neredeyse kadar kolay ; daha fazla ağırlık verüzgara karşı dengelemek için mümkün nedeniyle kolay açık .
3 ) 3X-V911 kadar Maliyetleri , ama kendi boyutunda bir " Hobi Sınıf " Heli kadar yakın kadar değil .
4 ) Yükseltmeler! Yeni , daha büyük " Hobby - Sınıf " tarzı LCD TX .
5 ) ham deri daha sert . Neredeyse 2 hafta boyunca her gün uçan beni atlattı .
Sayesinde mükemmel flybar , Gyro & WLToys firmware 6 ) İnanılmaz derecede kararlı ; ılımlı rüzgar kavga hatta uçan pürüzsüz . ÇOK n00b dostu ; İhtiyacınız olduğunda yine iyi bir hız ve manevra kabiliyeti vardır .

Eksileri :
Daha büyük , çünkü 1 ) Daha pahalı . Bazıları bir "Oyuncak dereceli " heli için çok fazla iddia edilebilir .
2 ) 90 dk şarj süresi , tek pil . Ekstra pil almak !
3 ) sadece online mevcut Parçaları değil, OTC . Bu, bu gibi Çin ithalatı ile hayatın bir gerçeğidir .
4 ) Ben gerçekten diğer WL Oyuncaklar ürünlerin" Taşıma Çantası Box " GİBİ . Biz CİCİ bu birlikteydi ne varsa LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN miyim ?
5 ) onun küçük kardeşi ile benim raftasavunarak can sıkıcı oluyor . Ben Lipos gizleyebilirler gerekebilir .

Tüm yukarı Koaksiyel helis bir adım arıyorsanız , söyledim , ya da dışarıda uçmak için büyük bir kuş istiyorum , ya da ilgi ile biri için bir hediye arıyorsanız , bu büyük bir oyuncak. Belki birileri , hatta çok güzel Hobby - Sınıf helis olanlar benim uçan kulüpte ilgi olsa da, Hobby- sınıf helikopter uçan için değil büyük bir şey, aksi gösterir . Onlarvahşi ornithoids uysal çalışıyor değilken uçmak için daha az stresli bir şey var daha başka bir şey için , eğer onlar da bunun gibi olabilir .

Okuduğunuz için teşekkürler;

dışarı mnem !


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 TAKSİT

WL Toys V913 4CH 2.4Ghz RTF Helicopter

  • Marka: WLtoys
  • Ürün Kodu: V913
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 744,50TL
  • Vergiler Hariç: 630,94TL

MNG Kargo

Ürünlerimiz MNG Kargo güvencesi ile uygun fiyata Türkiye’nin her bölgesine ulaştırılmaktadır.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır